Oferty pracy

oferta pracy handlowiec

Witamy w Chmes

Jesteśmy rodzinną firmą z długoletnią tradycją.

Jeśli lubisz chemię i chcesz dołączyć do naszego Zespołu prześlij swoje dokumenty za pomocą narzędzia Aplikuj

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

Specjalista ds. handlowych

Asystent/Asystentka zarządu

Dziękujemy
Zespół Chmes

Specjalista ds. handlowych.

To oferujemy:
● Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę.
● Wynagrodzenie po okresie próbnym 4 – 5 tyś netto.
● Dodatkowe, nielimitowane wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedażowych.
● Miejsce parkingowe przed firmą.
● Dużą samodzielność.
● Możliwość rozwoju zawodowego.

Nasze wymagania:
● Minimum rok doświadczenia w sprzedaży
● Wykształcenie wyższe związane z handlem lub chemią, dziedziną pokrewną chemii
● Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
● Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office lub Google Apps oraz systemów CRM
● Dobra znajomość języka angielskiego
● Realizacja wyznaczonych celów, nastawienie na wynik sprzedażowy
● Wysokie zdolności interpersonalne: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
   dyspozycyjność i odpowiedzialność
● Nastawienie na długotrwałą współpracę z naszym zespołem.

Twój zakres obowiązków:
● Sprzedaż produktów chemicznych
● Utrzymywanie i budowanie długotrwałych relacji z klientami
● Analiza rynku, zbieranie informacji o potrzebach klientów
● Pozyskiwanie nowych klientów
● Przygotowanie ofert dostosowanych do potrzeb klientów

Asystent/Asystentka Zarządu.

● Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
● Wynagrodzenie po okresie próbnym 3 – 4 tyś. netto.
● Możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu .
● Dużą samodzielność
● Możliwość awansu na stanowisko sprzedażowe.
● Miejsce parkingowe pod firmą.

● Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu biura/sekretariatu.
● Wykształcenie minimum średnie, chętnie związane z chemią lub dziedziną pokrewną chemii.
● Znajomość pakietu MS Office lub Google Apps oraz systemów CRM.
● Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

● Przygotowanie raportów i innych dokumentów związanych z działalnością firmy.
● Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów firmowych.
● Aktualizacja baz danych klientów.
● Wspomaganie pracy handlowców w realizacji bieżących zadań.
● Kontakt firmami i instytucjami zewnętrznymi.
● Umawianie i organizacja spotkań z klientami.

Chcesz być na bieżąco? Ciągle rozszerzamy naszą ofertę.

Zapisz się, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Przewiń do góry