Oferty pracy

Chmes-oferta pracy

Witamy w Chmes

Jesteśmy rodzinną firmą z długoletnią tradycją.

Jeśli lubisz chemię i chcesz dołączyć do naszego Zespołu prześlij swoje dokumenty za pomocą narzędzia Aplikuj

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Dziękujemy
Zespół Chmes

To oferujemy:
● Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę.
● Wynagrodzenie po okresie próbnym około 4 000 – 5 000 netto.
● Dodatkowe, nieograniczone wynagrodzenie – realne premie od sprzedaży.
● Możliwość rozwoju zawodowego.
● Dużą samodzielność.
● Miejsce parkingowe przed firmą.

Nasze wymagania:
● Minimum rok doświadczenia w sprzedaży.
● Wykształcenie wyższe, związane chemią lub dziedziną pokrewną chemii.
● Znajomość technik sprzedaży i negocjacji.
● Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office lub Google Apps oraz systemów CRM.
● Komunikatywny język angielski (mile widziany).
● Realizacja wyznaczonych celów, nastawienie na wynik sprzedażowy.
● Wysokie zdolności interpersonalne: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
   dyspozycyjność i odpowiedzialność, nastawienie na cel.
● Nastawienie na długotrwałą współpracę z naszym zespołem.

Twój zakres obowiązków:
● Sprzedaż produktów chemicznych.
● Utrzymywanie i budowanie długotrwałych relacji z klientami.
● Analiza rynku, zbieranie informacji o potrzebach klientów.
● Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów i ich profesjonalna obsługa.
● Przygotowanie ofert handlowych dostosowanych do potrzeb klientów.

Scroll to Top